بیشتر مطالب وبلاگ برگرفته از سایتها و وبلاگهای شما دوستان می باشد.
 
 
 
نویسنده : دائی حمید
تاریخ : جمعه ٢ آبان ۱۳٩۳
نظرات

کودک دماوندی که از ناحیه روی پای چپ دچار سوختگی شده بود با پودر گیاهی اختراعی توسط یک دماوندی در کوتاهترین زمان ممکن (ده روز) تا 95 درصد بهبود یافت.

 پودر پردیس

 

ه گزارش ایرنا، ˈمعین نیکونژادˈ کودک پنج ساله دماوندی که بر اثر ریختن چای داغ از ناحیه روی مچ پا دچار سوختگی شده بود با استفاده از پودر اختراعی توسط ˈمجید ملامحمدیˈ، در مدت ده روز کاملا درمان شد.

ˈمهدی نیکونژادˈ پدر این کودک در این باره به ایرنا گفت: پس از سوختگی پای فرزندم وی را به بیمارستان برده و تحت درمان قرار گرفت، ولی پس از 24 ساعت زخم عفونت و ورم کرد.

وی افزود: به دلیل خویشاوندی با آقای ملامحمدی از وی خواستم که با پودر اختراعیشان فرزندم را درمان کند که پس از شست وشوی پای پسرم، پودر را روی محل سوختگی ریخت.

پدر این کودک گفت: بعد از 24 ساعت ورم، درد و عفونت از بین رفت و با گذشت 9 روز از زمان استفاده، زخم کاملا بهبود یافت.

وی در خصوص استفاده از این پودر گفت: براساس نظر پزشکان درمان این زخم حداقل دوماه طول درمان نیاز داشت و امکان گوشت اضافه در محل سوختگی به دلیل عمق زیاد زخم بسیار بدیهی بود.

نیکونژاد افزود: به لطف خدا و با استفاده از این پودر زخم بهبود یافته و حتی ذره ای گوشت اضافه هم در محل زخم دیده نمی شود.

مجید ملامحمدی از مکانیک های قدیمی شهر گیلاوند و مخترع پودر معجزه گر به ایرنا گفت: این پودر صد درصد گیاهی و بدون هر گونه عارضه ای برای درمان هر نوع سوختگی و زخم های عمیق مؤثر است.

وی داشتن ترکیب دفاعی را از جمله قابلیت های این داروی گیاهی عنوان کرد و گفت: با استفاده از این پودر از بروز هر گونه عفونت نه فقط در سوختگی بلکه در سایر زخم ها نیز می توان جلوگیری کرد.

ملامحمدی طول درمان و بهبود سوختگی با استفاده از این پودر را برای سوختگی های سطحی حداکثر پنج روز اعلام کرد و افزود: این پودر علاوه بر ترمیم بافت های زیرین پوست، قادر است سطح رویی پوست را نیز طوری ترمیم کند که از اضافات گوشت در بخش سوختگی جلوگیری کند.

وی نخستین بار این پودر را بر روی دست فرزند خود که با آب رادیاتور سوخت و تاول زده بود، آزمایش کرد و هم اینک دست وی علاوه بر درمان کامل، حتی موهای قسمت سوختگی نیز درآمده و هیچ آثاری از زخم نمی توان مشاهده کرد.

ملامحمدی با استمداد از مسؤولان کشوری و استانی به جهت طولانی شدن روند تایید این پودر در اداره بهداشت و درمان استان تهران گفت: پیشنهادهایی از طریق اینترنت از سوی چند شرکت داروسازی خارجی دریافت کرده ام، ولی علاقمندم که این پودر با نام ایرانی بهشت (پردیس) تولید و به دنیا صادر شود تا استفاده کنندگان از این دارو هر چه بهتر و بیشتر با ایران اسلامی آشنا شوند.

وی در پایان گفت: با تایید و توزیع این پودر در بازار به یقین انقلابی در صنعت پزشکی کشور در درمان سوختگی و زخم های عمیق رخ خواهد داد.

گزارش ایرنا حاکی است؛ ملامحمدی همچنین اختراعات دیگری در صنایع رنگ سازی دارد که ثبت شده و به زودی وارد بازار خواهد شد.

                بقیه ی عکس های درمان و بهبودی در...

                                

 

 


پودر پردیس

پودر پردیس

پودر پردیس

پودر پردیس

پودر پردیس

پودر پردیس

پودر پردیس

پودر پردیس

پودر پردیس

پودر پردیس

پودر پردیس

پودر پردیس